+38(095)387-05-37
Українська | Русский

НАШІ КНИГИ:КНИГА "ЗНАЙДИ ГАРМОНІЮ В ЖИТТІ"
Т.ПЕДАН, А.ГРЕЧИНСЬКИЙ


У першій книзі емоційно, просто й зрозуміло пояснюється необхідність знати власний соціонічний тип, щоб пізнати себе, виявити сильні і слабкі сторони психіки, правильно обрати професію, не помилитися у виборі друзів, партнерів, супутника життя. Краще пізнавши себе можна уникнути багатьох помилок. Провідною думкою є дуальна природа людини, прагнення її душі дуальності для повної реалізації особистості і захисту слабких сторін. Розкрита закономірність міжособових стосунків, причини самотності, конфліктів, стресів, подолання проблем сім’ї, батьків і дітей. Показано мистецтво спілкування, шлях від суспільних стереотипів до свободи жити, мислити, творити. Звичайно, соціоніка – це наука для життя, а не саме життя. І в житті вже не обійтися без соціоніки. Ви в цьому теж переконаєтесь, не тільки прочитавши книги, а відчувши дію її законів на собі. Соціоніка відкриває шлях до гармонії із собою і світом. Заглибившись у книги серії “Соціоніка про суть людини” Ви захопитесь законами соціоніки для практичного використання їх як у повсякденному житті кожного так і для спеціалістів, що мають справу з людьми.Read More 369 стор., формат 60x84/16 видана українською та російською мовами серія «Соціоніка про Людину»

ПРИДБАТИ КНИГУ
"ЗНАЙДИ ГАРМОНІЮ В ЖИТТІ"
Т.ПЕДАН, А.ГРЕЧИНСЬКИЙ


КНИГА "ХАРАКТЕР ЗА ЗОВНІШНІСТЮ"
(ПСИХОЛОГІЧНИЙ ПРАКТИКУМ)
Т.ПЕДАН, А. ГРЕЧИНСЬКИЙ

ПІЗНАТИ СЕБЕ Й ІНШИХ ДОПОМОЖЕ СОЦІОНІКА – НАУКА ПРО ЛЮДИНУ, яка розкриває характерні реакції, сильні і слабкі сторони людей певних соціонічних типів на основі способу сприйняття й обробки інформації. В книзі викладені основні поняття й розробки спеціалістів-соціоніків для практичного використання тим, хто цікавиться психологією і тим, хто просто хоче краще знати людей. Це: структура психіки, описана за моделлю-А, додаткові ознаки Рейніна, квадри, характеристики соціонічних типів, рекомендації, як керувати собою, знаючи свої сильні і слабкі сторони, щоб мати добре самопочуття, бути впевненим у собі і реалізувати свій потенціал. І, головне: візуальний метод визначення типів, який, при вмінні ним користуватися, дає точний результат. Довідаєтесь, як реагують на стрес люди певних типів і які негативні риси проявляють у несприятливих умовах.Read More ВІДГУКИ ЧИТАЧІВ: Оля, придбавши книги на презентації в книгарні «Читай-Город», телефонує: «Я прочитала першу книгу запоєм, і хочу навчатися. Як до Вас записатися? Ірина: «Книга цікава, потрібна, я читала її з олівцем, багато корисного». Тарас: «Я вашу книгу проковтнув і відчув, що з цим треба щось робити. Кожного дня думаю про соціоніку, як її застосувати в бізнесі, щоб людям користь була”. Олена: «А вашу книгу я перечитую» 330 стор., формат 60x84/16 серія «Соціоніка про Людину»

ПРИДБАТИ КНИГУ
"ХАРАКТЕР ЗА ЗОВНІШНІСТЮ"
(ПСИХОЛОГІЧНИЙ ПРАКТИКУМ)
Т.ПЕДАН, А. ГРЕЧИНСЬКИЙ

 

ПРИДБАТИ КНИГИ:

КНИГА 1 "ЗНАЙДИ ГАРМОНІЮ В ЖИТТІ" Т.ПЕДАН, А.ГРЕЧИНСЬКИЙ

КНИГА 2 "ХАРАКТЕР ЗА ЗОВНІШНІСТЮ" (ПСИХОЛОГІЧНИЙ ПРАКТИКУМ) Т.ПЕДАН, А. ГРЕЧИНСЬКИЙ

КНИГА 3 "СОЦІОНІКА СУСПІЛЬСТВУ І НАУКАМ" (ЩЕ НЕ ВИДАНА) Т. ПЕДАНКНИГИ ТЕТЯНИ ПЕДАН "ЗНАЙДИ ГАРМОНІЮ В ЖИТТІ" І "ХАРАКТЕР ЗА ЗОВНІШНІСТЮ" (ПСИХОЛОГІЧНИЙ ПРАКТИКУМ).

У книзі "Знайди гармонію в житті" емоційно, просто й зрозуміло пояснюється необхідність знати власний соціонічний тип, щоб пізнати себе, виявити сильні і слабкі сторони психіки, правильно обрати професію, не помилитися у виборі друзів, партнерів, супутника життя. Краще пізнавши себе можна уникнути багатьох помилок. Провідною думкою є дуальна природа людини, прагнення її душі дуальності для повної реалізації особистості і захисту слабких сторін. Розкрита закономірність міжособових стосунків, причини самотності, конфліктів, стресів, подолання проблем сім’ї, батьків і дітей. 

А книга "Характер за зовнішністю" допоможе вам пізнати себе і інших. Тут викладені основні поняття й розробки спеціалістів-соціоніків для практичного використання тим, хто цікавиться психологією і тим, хто просто хоче краще знати людей. Це: структура психіки, описана за моделлю-А, додаткові ознаки Рейніна, квадри, характеристики соціонічних типів, рекомендації, як керувати собою, знаючи свої сильні і слабкі сторони, щоб мати добре самопочуття, бути впевненим у собі і реалізувати свій потенціал. І, головне: візуальний метод визначення типів, який, при вмінні ним користуватися, дає точний результат.Читайте також: Поезія Тетяни Педан