+38(095)387-05-37
Українська | Русский

Цікаві історії життя


 

«Крилатими народжуються».
А я вірю – крила можна придбати.
«Народжений повзати – літати не може».
А я вірю – можна навчити літати!

В цій рубриці блогу ми пропонуємо вам цікаві історії про долі наших співробітників і клієнтів з коментарями спеціалістів центру. Ми вважаємо, що життєвий досвід інших людей пригодиться багатьом нашим читачам і слухачам. Кожен знайде свої відповіді, чому так трапилося і як можна подібного уникати.

Соціоніка - наука, Закони якої підтверджуються у житті (читайте ще відгуки після консультацій і навчання).

Якщо дотримуватися даних Законів, можна уникати багатьох зайвих проблем, і робити менше помилок. В житті вже не обійтися без цієї науки. Ніхто ж не встромляє пальці в отвори розетки. Та багато хто ще ризикує у житті: одружуючись, вибираючи професію, будуючи свою долю... Хочеться, щоб замість травм, хвороб, розчарувань люди мали натхнення до творчої праці і затишок у родинному колі гармонійної сім’ї.

Ось чому ми розпочали рубрику "Цікаві історії". Ми хочемо, щоб ці історії надихали вас на позитивні зміни в житті.

Якось Богдан Бенюк на запитання "як довго чекати на зміни в українському кіно?" відповів дуже просто - "Якщо чекати на ці зміни, то довго". Ця відповідь стосується будь-якої людської сфери діяльності. А щоб не виникали у вас такі запитання, потрібно знайти справу до душі і зануритися в неї з головою.

Якщо ви в пошуках улюбленої справи і розгублено беретеся за все, що трапляється, то зупиніться і зверніться в наш центр профорієнтації. Профорінтація зекономить роки пошуків і додасть впевненості - з характеристикою профорієнтації ви отримаєте покроковий путівник в нове життя.

Надсилайте свої цікаві історії життя на емейл taras.gladkyj@gmail.com, ми прокоментуємо їх і порекомендуємо як діяти, щоб змінити ситуацію. Дивіться наш відео канал і отримуйте нашу емейл розсилкуОлена Літковська про себе, про життя, про роботу, про соціоніку
Тарас Гладкий про себе, про життя, про роботу, про соціоніку
Доля. Дуальність. Проблеми. Рішення.
Книга «Характер за зовнішністю»: ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ
Книга «Знайди гармонію в житті»: ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ
Тетяна Педан про себе, про життя, про роботу, про соціоніку
Вибір – за вами
Бувають зустрічі й такі... Зимова подорож
Хто робить – того б’ють, або «Історія Тетяни Педан…»
Історія любові від Тетяни Педан