+38(095)387-05-37
Українська | Русский

Підбір персоналу


Наш центр, визначаючи соціонічний тип людини, розробляє для неї соціонічне резюме і рекомендації з профорієнтації, де вказані ділові якості людини, сфери їх реалізації, і, головне – що можна від неї вимагати, а чого – не варто.

Професійний підбір персоналу і наші технології допоможуть HR-менеджеру підібрати
конкурентноспроможну команду.

Якщо у колективі є проблеми, ми проводимо кадровий аудит, і діагностика персоналу показує причини проблем і конфліктів у колективі, після цього ми рекомендуємо їх вирішувати науковим і перевіреним шляхом, щоб організувати якісне управління та підбір персоналу.

Директор по персоналу отримує оцінку ефективності роботи персоналу. Система роботи з персоналом включає в себе підвищення мотивації роботи персоналу, а завдяки соціонічним закономірностям це можна зробити без додаткових капіталовкладень, організувавши колективи, де кожен буде на своєму місці і зможе максимально використати власний потенціал: сильні сторони характеру, творчі можливості і таланти. Тому підбір відбір персоналу має першочергове і надважливе значення.

 

УЛЮБЛЕНА СПРАВА ДАЄ ЛЮДИНІ НАСНАГУ, РОЗВИВАЄ ТВОРЧІ ЗДІБНОСТІ І БАЖАННЯ ВИКОНУВАТИ ВСЕ НАЙКРАЩИМ ЧИНОМ, ТОДІ ПРИРОДНО ПІДВИЩУЄТЬСЯ ПРОДУКТИВНІСТЬ ПРАЦІ.

 

Підбір персоналу це той етап, від якого залежить ефективність роботи кожного співробітника і майбутнє компанії. Існують різні методи підбору персоналу, але соціонічний метод можна застосовувати не тільки на етапі підбору персоналу, але й в організації співробітників в ефективні робочі групи під різні задачі.

Знаючи соціонічні типи співробітників можна уникати і вирішувати корпоративні конфлікти, налагоджувати взаємовигідні контакти з партнерами, організувати систему роботи з конкурентами (знаючи норми поведінки конкурента і застосовувати власні природні способи та стилі дії).

Професіоналізм людини проявляється не стільки за її фахом, скільки завдяки вродженим ресурсам, а для досягнення успіху не достатньо мати високу кваліфікацію, треба бути кращим за інших, талановитішим, вправнішим. А досягти таких результатів можливо лише за умов, що обрана діяльність максимально співпадає з природними здібностями, які можна розкрити через визначення типу особистості.

Знаючи типи працівників, керівник буде знати і закони бізнесу, і механізм психіки людини, і напевне знатиме, хто як виконає певне завдання.  Бо вивчення людини і її можливостей - це найкращий спосіб для пізнання себе і світу, а через людей ми пізнаємо себе і знаємо як краще себе реалізувати. Творча реалізація - повноцінне і щасливе життя.

професійний підбір персоналу
Статистика свідчить, що підбір персоналу на підприємстві здійснюється фахівцями з персоналу, які приймають на роботу людей, подібних до них за своїми соціонічними типами. Природно, серед таких людей існує легке взаємопорозуміння, але така команда визначається заскорузлістю і неможливістю прогресу, бо вирішує проблеми однобічно, а деякі взагалі не може вирішити.
 
Щоб колектив працював продуктивно, гнучко і мобільно реагував і пристосовувався до нових обставин і вимог часу, був конкурентно спроможним, він повинен мати у своєму складі представників усіх типів певно організованих згідно соціонічних законів психічної сумісності.
 
Якщо у вашому колективі більше одного співробітника, замовляйте кадровий аудит, щоб зберегти ваше здоров'я, бажання працювати і професійно зростати. Традиційні агенства підбору персоналу використовують західний досвід в купі з радянським, але в українських сучасних реаліях цей мікс тільки посилює соціальну проблему, бо люди продовжують ходити на роботу, яка їм не подобається і шукати роботу тільки заради більшої зарплатні.
 
Людям байдуже, що робити, тільки б ця робота була стабільна. Не творча реалізація в пріоритеті, а стабільна неулюблена робота. Ми ж переконані, що творчий потенціал кожного - це найважливіший золотовалютний державний потенціал і ми беремо на себе відповідальність його розкрити в кожному. Долучайтеся!
 
​Закони життя - закони природи,
Їх виконуємо - проблеми прибираємо.
І не буде помилок у тих,
Хто дотримується законів природи.


Унікальна та ефективна ПРОГРАМА соціонічного підбору персоналу (ПСПП)
Ділові характеристики соціонічних типів
Про підбір персоналу і кадровий консалтинг
Соціонічне резюме. Підготовка і взірець