+38(095)387-05-37
Українська | Русский

 продюсерський центр соціон запрошує усіх бажаючих!

 

Якщо бажаєте жити добре - думайте про сьогоднішній день.
Якщо прагнете жити краще - не забувайте про наступний.
Поєднання бажання та прагнення, минулого та майбутнього
дасть Вам життя в ідилії та гармонії. (Тетяна Педан)

Цей сайт є дружньою сторінкою організації ГО ВГО "Інтелектуальна Україна"

Місія: "Духовно-інтелектуальна мобілізація нації задля розбудови миру й Сталого розвитку".

Місія центру Соціон: "Гармонізація особистості і духовне здоров'я – гармонізація стосунків - гармонізація суспільства - досягнення Цілісності"

Національна ідея: "Духовна людина, єдина Родина - могутня Країна - щасливий Народ"

 

Діяльність центру спрямована на:

  • практичне впровадження соціоніки, соціонічних діагностичних технологій, гармонізацію і корекцію стосунків у родині чи колективі, вирішення конфліктів, позбавлення самотності і стресових навантажень тощо.

  • духовний і всебічний розвиток цілісної особистості, навчитися керувати своєю долею, творити реальність та наповнювати її Вселенською енергією любові.

Ми транслюємо тепер наші заходи на весь світ з допомогою вебінарних технологій. Реєстрація тут.

Ми хочемо протягом наступних 5-10 років розростися до команди 100-200 осіб, збудувати оздоровчо-духовний навчальний центр "Соціон" і мікрорайон з чудовим парком, озером, затишними двориками та заселенням людей і родин за квадральним принципом.

Ми продовжуємо нести людям соціонічні знання та методики, вчимо практичному використанню духовних законів у всіх сферах суспільства, доб'ємося викладання соціоніки у школах і ВНЗах (або відкриємо свої), створимо духовне суспільство з соціонною формою правління.  

Ми прагнемо фукціонування суспільства як єдиного злагодженого механізму за природними і духовними законами, без примусу і контролю, коли штучно придумані юридичні закони витісняться природніми і суспільство функціонуватиме як годинник, коли кожен знайде своє місце в житті і зможе повноцінно реалізувати свій потенціал, розквіте дуальна природа людини у дуальних родинах і це буде фундаментом реального переходу до «Золотого Віку».

Ми на правильному шляху і це доводить співпраця з Українською Духовною Академією Просвітлення, яка почалась весною 2015 року. В нас дуже багато планів і задумів, про які ви дізнаєтесь на нашому сайті, Ютуб-каналі, наших онлайн і живих заходах.

Ми маємо за честь тепер рекомендувати вам навчання в Школі "Шлях Просвітлення" Української Духовної Академії Просвітлення, яке реально покращує стан здоров'я і змінює якість життя людей, учні набувають Цілісності й Просвітлення, стають на шлях фізичного безсмертя. Академія являє собою шлях езотеричного синтезу, вона веде до розширення Свідомості через хорошу езотеричну освіту, яка передбачає знайомство та вивчення духовного досвіду різних вчень і систем через Практики і Посвяти. Цей шлях поєднує шлях Розуму і шлях Серця.

 

Напрямки діяльності Продюсерського центру "Соціон"

В школі соціоніки:


В школі "Шлях Просвітлення" (Співпраця з Українською Духовною Академією Ппросвітлення):

Орієнтація на потреби людини є основним принципом побудови діяльності нашого центру. Ми обрали для себе шлях рівноправного взаємовигідного партнерства. Це означає, що: пріоритетним завданням Центру є задоволення потреб людини у високваліфікованому навчальному сервісі і послугах. Для вирішення поставлених завдань ми працюємо в постійному двосторонньому контакті з усіма людьми і партнерами. 

Людині постійна увага і турбота від кожного співробітника. Людина - це сенс нашої діяльності. Ми пишаємося тим, що люди вибирають саме нас! 

Основа успіху роботи Продюсерського центру "Соціон" - колектив ентузіастів своєї справи.

Ніякі досягнення і успіхи не були б можливі без захоплених і відданих своїй справі людей, які співпрацюють з нашим Центром і розділяють загальний командний дух. 

Ми постійно ростемо і розвиваємося, бо кожен прагне досягти майстерності у своїй справі і досягти найкращих результатів своєї роботи. 

Наша команда періодично поповнюється молодими спеціалістами, які пройшли навчання в наших Школах та обрали цей напрямок своєю додатковою або основною діяльністю. У нашому колективі є умови для реалізації вроджених рис особистості та можливість набути практичного досвіду в атмосфері співпраці, взаємопідтримки та доповнення, це і є наше "невичерпне джерело успіху".

 

Ми завжди пам'ятаємо, що ми - команда.

 

Команда - універсальний винахід людства. Наскільки б не була критичною ситуація, саме команда здатна її розв'язати і поставити усе на свої місця. Реалізовуючи себе в бізнесі, ви ніколи не будете один. У цьому наша перевага, наша сила і наша зброя.

Як і всяка реальність, команда має дві сторони. Найчастіше на видноті сторона, що говорить про "права", - право кожного отримати допомогу команди, вона - наша опора і захист, наш оплот у світі ринкової невизначеності. Команда здатна вирішити завдання, непосильні для однієї людини. Потрібна допомога - команда її надасть.  Але ми пам'ятаємо і про другу сторону - наші "обов'язки" надавати допомогу колегам. Тільки при дотриманні паритету двох сторін, взаємній відповідальності усіх членів команди один перед одним, і разом - за виконання загального завдання, буде можливим досягнення цілей команди, і нашого Центру, представниками якого ми є.

Наш внесок в загальну справу полягає в сприянні постійному росту, розвитку колективу і поширенню соціонічних (психологічних) і духовних (езотеричних) знань. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб створювати сприятливі можливості для розвитку, ділимося досвідом роботи, своїми спостереженнями і знаннями.

Праця кожного фахівця нашого центру гідна поваги і є значущою для нас. Немає більше чи менше важливих спеціалістів, кожен з нас вносить свій вклад в загальну справу, і без кожного з нас загальна справа страждатиме.

Ми сильні, тільки якщо це МИ!Тетяна  Педан

магістр і майстер соціоніки продюсерського центру "Соціон" Тетяна Педан

Cоціонічний тип СЛІ – сенсорно-логічний інтроверт.

Засновник Школи соціоніки, магістр соціоніки, тренер, консультант з питань визначення соціонічного типу, гармонізації особистості, вибору психічно-сумісних партнерів, прогнозу і корекції стосунків, виховання, профорієнтації, вирішення інших особистих проблем.

Автор книг серії «Соціоніка про людину»: «Знайди гармонію в житті» (укр., рос.), «Характер за зовнішністю», поетеса (див. Поезія Тетяни Педан), автор збірок «У миті вічності земній», «Летючий ангел», «І знов оспівую любов».

Реалізує проекти: «Науковий підбір кадрів», семінар: «Твоя половинка і гармонія стосунків», ведуча курсу «Соціоніка. Визначення типу за зовнішністю», бере участь у різних фестивалях і заходах з розвитку особистості. Майстер спорту з художньої гімнастики.        

Все про Тетяну Педан >>

Тарас  Гладкий

Соціонічний тип ЕІЕ – етико-інтуїтивний екстраверт.

Засновник продюсерського центру "Соціон" і його сайту. Продюсер центру, психолог, адміністратор, консультант з питань визначення соціонічного типу, гармонізації особистості, вибору психічно-сумісних партнерів, прогнозу і корекції стосунків, виховання, профорієнтації, вирішення інших особистих проблем тощо.

Енергійний двигун та ініціатор нових проектів, надихає до діяльності, вносить струм веселощів, радості, віри у майбутнє. Надзвичайно любить соціоніку та духовний розвиток.
Реалізує проекти «Науковий підбір кадрів», семінар: «Твоя половинка і гармонія стосунків», курси "Шлях Просвітлення" і Семінари Віктора Шовкошитного, бере участь у різних фестивалях і заходах з розвитку особистості, пропагує соціоніку, духовний розвиток і роботу Центру.                

                Все про Тараса Гладкого >>